Бенкетні зали та затишні котеджі
До Вашої уваги 2 зали місткістю 50 та 150 осіб
Бенкетний зал на 50 осiб
До Ваших послуг бенкетний зал, місткістю до 50 осіб, спеціальне бенкетне меню, бездоганне обслуговування і допомога в організації свята.

Ідеально підходить для сімейного свята, ювілея, дня народження, корпоратива, професійного свята, компактного весілля.

Шеф-кухар запропонує справжні шедеври національної кухні, а дбайливий персонал ресторану нікого не залишить без уваги протягом усього свята. Відчуйте нашу гостинність — ми все робимо з душею!

Бенкетний зал на 150 осiб
Запрошуємо Вас до нового бенкетного залу в колоритному українському інтер'єрі, місткістю до 150 осіб.

Ідеально підходить для святкових подій XL-формату. Простір, вишуканість, при цьому зберігається домашня атмосфера.

Наш заклад зручно розташувався у передмісті Києва в селищі Софіївська Борщагівка, що дозволяє гарно посвяткувати визначну подію подалі від міської метушні та ближче до заміського колориту.
Затишнi котеджi
Також для Вашої зручності на теритроії розташовані окремі котеджі... І тут у любу пору року є можливість порадитись за столами дубовими та сховатись від очей цікавих. Добрий вислів є про дозвілля козацьке: "якщо робити, то добре, як гуляти й на війні і в застіллі, то весело...".
А що весело, то весело і саме у "Козацькій раді", бо для справжнього козака "як є хліб і вода - козаку не біда". А шо козакові треба: степу, хліба й неба! Обід чи вечерю у затишному котеджі замовити можна завчасно, зустрінемо, нагодуємо, для коня місце влаштуємо, бо "козак дружбу знає: в біді коня не покидає" і "козак з конем і в ночі і днем".

Отож, чекаємо гості дорогії, будьте ситі та щасливі!

Інтер'єр
Екстер'єр
Замовити зал
Заповніть, будь-ласка, форму зворотнього звязку
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних